RST Mühendislik
Aydınlatma Otomasyonu

Enerji tasarrufu her geçen gün daha önemli hale gelirken özellikle endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, ofisler ve sosyal tesisler gibi projelerde aydınlatma sistemleri için konfor ve gerekli aydınlık seviyesinin sağlanarak enerjinin düşürülmesi için yeni teknolojiler üzerinde çalışmalar gittikçe hız kazanmaktadır.

Bu bağlamda kullanılan armatürlerin LED teknolojilerinin gelişmesinin yanında aydınlatma sisteminin bir otomasyon üzerinden daha efektif kullanılması artık çok yaygın olarak kullanılan bir teknoloji haline geldi.

KNX Otomasyonu cihazları ile aydınlatma ürünlerinin gereksiz kullanılmaması, gerekli ışık şiddetinin üzerine çıkmadan daha az enerji harcanarak kullanılması artık bu teknolojilere ulaşmak için gereken maliyetleri 2-3 yıl içerisinde amorti edebiliyor.

RST Mühendislik olarak aydınlatma sistemlerinin daha ekonomik kullanımı için gereken ürünlerin seçimi ve satışı, uygun şekilde projelendirilmesi ve mühendislik faaliyetleri ile işletmenize uygun şekilde çalıştırılması için gerekli teknik destek sağlamaktayız.

Siz de yeni teknolojileri kullanarak konfor ve enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.