bg_image
  image
  image
  10+

  Yıllık Tecrübe

  RST Mühendislik
  Hakkımızda

  RST Mimarlık Mühendislik Dış Ticaret Ltd Şti, 2013 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş, çevreci ve inovatif yapısıyla sınırlar ötesine hitap eden elektrik malzemeleri toptan ve perakende satışı yapan, Siemens, EAE gibi sektörün öncü firmalarının bayiliğini üstlenen, akıllı ev ve yangın ihbar sistemleri gibi inovatif ve teknolojik ürün yelpazesinde iddialı, elektrik projelerinde danışmanlık hizmeti de veren vizyoner bir kuruluştur.

  Sürdürülebilir teknolojide sektör devi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, alanında uzman çalışma arkadaşları ile RST Mühendislik, bugün birçok alanda, aynı kalite ve üstün hizmet anlayışı ile yolculuğuna devam etmektedir. Yarını bugünden planlayan, uzun ve kısa vadede başarı hedefini sürekli olarak yenileyen, sektör misyonunun gerekliliklerini görev edinmiş; ahlaklı, disiplinli, elektrik ve dijital altyapı sektörüne yön veren firmamız, yenilikçi görevler edinmeye ve tüketici memnuniyetini maksimize etmeye kendini adamıştır.

  RST Mühendislik
  Reklam Filmi
  RST Mühendislik
  İnovatif Vizyon
  image

  Our Mission

  Equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will which the same as saying.

  Our Core Values

  Equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will which the same as saying.

  • Integrity
  • Commitment to excellence
  • Consumer focus
  • Accountability
  • Inclusiveness

  Our Vision

  Equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will which the same as saying.

  image
  Siemens Bayilik

  Siemens Hakkında

  Siemens; elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan, dünya çapında faaliyet gösteren etkin bir firmadır. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Siemens, aynı zamanda enerji üretimi, enerji iletimi ve tıbbi teşhiste kullanılan sistemlerin tedarikinde de lider konumdadır. Şirket, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir.

  Siemens 30 Eylül’de sona eren 2021 mali yılında 62.3 milyar € ciro 6.7 milyar € net kar elde etmiştir. 30 Eylül 2021 itibari ile Siemens’in dünya çapında 303.000 çalışanı bulunmaktadır.

  RST Bayilik&Partnerlik kapsamımız; ** Bina Teknolojileri Ürün Satışı ve Mühendislik

  • Yangın İhbar Sistemleri

  • Endüstriyel Aydınlatma Otomasyonu Sistemleri

  • Akıllı Ev & Ofis Sistemleri

  • ** Enerji İzleme Sistemi Ürün Satışı ve Mühendislik

  • Fabrika Enerji Tüketimlerinin Siemens Power Manager üzerinden takibi ve raporlanması

  • AVM , Otel, İş Merkezi, Meskenlerin Elektrik Tüketimleri ve faturalandırılması

  • ** Elektrik Şalt Malzemelerinin tedarik ve satışı

  EAE Bayilik

  EAE Elektrik

  EAE Şirketler Grubu'nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş., 1973 yılında kurulmuştur. EAE Elektrik A.Ş.; şirket yönetim merkezini Esenyurt'ta, üretimini ise Gebze'de 140.000 m2 kapalı alanı bulunan iki ayrı fabrikada sürdürmektedir.

  Elektromekanik endüstride dünyanın önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grup'un bünyesinde bulunan EAE Aydınlatma A.Ş., 1983 yılında kurulmuştur.

  • Aydınlatma A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği alanlar:

  • Enerji Tasarruflu Endüstri Çözümleri

  • Enerji Tasarruflu Ofis Çözümleri

  • Dekoratif Aydınlatma Çözümleri

  • Enerji Tasarruflu Cadde ve Yol Aydınlatma Ürünleri

  EAE Teknoloji, EAE Grubu'nun bir üyesi olarak, sıra dışı donanım ve yazılım ürünleri geliştirmek ve bina yönetim sistemleri alanında komple sistem çözümleri sunmak hedefiyle 2009 yılında kurulmuştur.

  Vizyonumuz, gelişmiş kullanıcı ara yüzü tasarımı ve güçlü sunucu yazılımları sayesinde bina otomasyon sektöründe bir çığır açmaktır.

  LifeSmart Distribütörlük

  LifeSmart Hakkında

  LifeSmart kablosuz haberleşme üzerinden evinizi, iş yerinizi akıllı hale dönüştürebileceğiniz teknolojiler ve ürünler üretir. 2013 yalında Çin/Hangzhou da kurulmuştur.Apple HomeKit, Amazon Alex, Google Asistant vb. Sistemlerle entegre çalışan LifeSmart ürünleri ile dönüşümü başlatın!

  Socomec Bayilik

  Socomec Hakkında

  1922 yılında kurulan Socomec, 3000 çalışan içeren iş gücüne sahip endüstriyel bir gruptur. Ana faaliyet alanı - müşterilerinin güç performanslarına odaklanarak düşük voltajlı elektrik şebekelerinin sürekliliği, kontrolü ve güvenliğidir.

  Hensel Bayilik

  Hensel Hakkında

  Gustav Hensel GmbH & Co. KG, binaların tesis ekipmanları için yenilikçi elektrik tesisatı ve güç dağıtım sistemlerinin üretiminde uzmanlaşmış lider bir şirkettir. 1931 yılında kurulan Hensel, bugün dünya çapında faaliyet gösteren ve 600'i Almanya'da olmak üzere yaklaşık 900 çalışanı olan bir şirket grubunu temsil etmektedir. Almanya, Lennestadt'taki ana şirkete ek olarak, önemli dış pazarlardaki yan kuruluşlar ve temsilciler, sürekli olarak güçlü bir uluslararası mevcudiyet sağlamaktadır.

  Hensel Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında Türkiye'de kurulmuştur ve %100 hissesi The Gustav Hensel GmbH & Co. KG'ye aittir.