bg_image
  Kablo Kanalları Genel Bilgi
  Kablo Kanalı

  EAE kablo kanalları ve merdivenleri; kabloları dış etkenlerden koruyan yüksek dayanımlı kablo koruması sağlar. EAE kablo kanalları; otomatik üretim hatlarında "Roll Forming" metoduyla seri olarak imal edilmektedir. Standart kanal boyu 3m'dir. Talep edilmesi durumunda 6m üretilebilir.

  Kablo kanalı; güç kabloları, iletişim kabloları ve tellerini destekler, korur. Kablo ağının genişletilmesine, düzenli hale getirilmesine ve yeniden yapılandırmasına yardımcı olur.rakende satışı yapan, Siemens, EAE gibi sektörün öncü firmalarının bayiliğini üstlenen, akıllı ev ve yangın ihbar sistemleri gibi inovatif ve teknolojik ürün yelpazesinde iddialı, elektrik projelerinde danışmanlık hizmeti de veren vizyoner bir kuruluştur.

  Kablo Kanalı Çeşitleri
  Kablo kanal çeşitleri, ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacak ürün çeşitlerinde “Roll Forming” metodu ile seri şekilde üretilmektedir. Kablo tavası seçimi, kanaldan geçecek kabloların sayısına, çapına, ağırlığına ve kullanılacak ortama uygun olarak yapılır. Pregalvaniz ve Sıcak daldırma kablo taşıma ürünlerimiz, modern teknolojiye uygun olarak, tam otomasyonlu robotik sistemler ile üretilmektedir. Talep halinde, elektrostatik boyalı ürünler de imal edilmektedir. Modern teknolojisi ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde RST müşteri isteklerine kısa sürede cevap verebilmektedir.
  E-LINE UKS-UKFE: Pregalvaniz Kablo Kanalları EAE Kablo Kanal Sistemlerinden E-Line UKS-UKFE; ağır hizmet tipinde, 3000 mm standart uzunlukta (6000 mm seçenekli) ve isteğe bağlı olarak galvaniz üzeri boyalı üretim (Epoksi, Epoksi Polyester, Polyester) yapılmaktadır.
  E-LINE UKS-UKFE: Pregalvaniz Kablo Kanalları